Вийшло друком лютневе число журналу «Музичний керівник» (02/2014), присвячене темі морально-етичного та естетичного виховання дошкільників засобами музики.
Зокрема, у методичній статті «Музичне мистецтво: предмет освіти чи виховання?» ви дізнаєтеся, які види музичної діяльності здатні максимально закласти в дітях розуміння й відчуття гармонії та краси, високої моралі та етики.
Натомість практичним порадником із питання етичного та естетичного виховання дошкільників для вас неодмінно стануть чудові авторські сценарії музичних казок для дітей середньої та старшої груп — «Любий друже, не лінуйся, добрим ділом ти красуйся!», «Як Козенята маму шукали» та «Недобра пані Лінь», — де підносяться одвічні цінності добра, дружби, взаємодопомоги та любові до праці.
Естетичну насолоду ми пропонуємо отримати вашим найменшим вихованцям, поринувши у світ чарівних звуків. Як саме — читайте у конспекті музичного заняття з однойменною назвою. А старші дошкільники нехай по-справжньому насолодяться захопливою грою в білі фантазії, яка представлена у конспекті музичного заняття переможця минулорічного конкурсу «АКАДЕМІЯ тітоньки МУЗИки», організованого журналом «Музичний керівник».
Як завжди, пропонуємо до вашої уваги пісенну колекцію, яка містить твори для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку.
Насамкінець, для вас у цьому числі журналу — публікація від експерта-аналітика, присвячена питанню оплати праці за заміну тимчасово відсутнього музичного керівника.
Статті за темою
Усі статті за темоюЯк оцінювати учнів 5—9 класів: нові рекомендації
Рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів затверджено МОН. Уточнимо функції, види, рівні, критерії та правила оцінювання учнів
4344
Як організувати підвищення кваліфікації педагогів: план, документи, визнання результатів
Опануєте алгоритм планування підвищення кваліфікації, щоб ефективно його застосовувати. Не пропустите жодного кроку та документа, коли працюватимете з педагогами
150424
Освітня субвенція у 2025 році: який розподіл коштів
Освітня субвенція — це один із трансфертів, що отримують місцеві бюджети з державного бюджету на спільні цільові програми. Про обсяги освітньої субвенції та перелік витрат, на які можна витрачати кошти субвенції — у цьому огляді.
4125
НМТ у 2025 році: правила, зміни, обов'язкові предмети, бали
НМТ у 2025 році відбудеться з 14 травня по 25 липня – в Міносвіти повідомили, що випускники здаватимуть 4 предмети. Які саме і за яким алгоритмом, а також де підготуватися до НМТ - говоримо у статті
30733
Орієнтовна циклограма наказів директора школи на рік
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
385273