Експерти назвали п’ятірку найрозумніших дітей планети

Британці склали рейтинг найрозумніших дітей планети віком від 7 до 11 років. До п’ятірки найкращих увійшли: чемпіонка зі скребблу, «хлопчик-калькулятор», дівчинка з рекордним рівнем IQ, 10-річна перфекціоністка та шахіст міжнародного рівня.

Британські вчені вирішили визначити п’ятірку найрозумніших дітей планети віком від 7 до 11 років. Юних інтелектуалів оцінювали у різних сферах знань і кожен мав показати високий результат хоча б в одній із них.

За підсумками проведеного моніторингу до групи лідерів увійшла Шрініді Пракаш. Вона двічі вигравала світовий чемпіонат із скребблу серед дітей віком до 12 років. Як відомо, скреббл — це всесвітньо популярна настільна гра, в якій необхідно скласти якомога більше слів із даних на початку гри літер. Найпоширеніші різновиди цієї гри — «Ерудит» або «Буквоїд». Шрініді Пракаш каже, що їй подобається все, що пов’язано зі словами, а також запах старовинних книг.

Також до своєрідного рейтингу потрапив і Яша Езлі, якого називають «хлопчик-калькулятор». 7-річному хлопчику вдалося скласти тести з математики університетського рівня складності та набрати 100 балів зі 100.

«Я навіть не сумнівався, що він впорається. Упевнений, це ще не найскладніше, на що він здатен. Цей талант у нього з народження», — стверджує батько хлопчика Мусса Езлі.

А от IQ 9-річної британки Лари Паркер–Джанопулос становить рекордні 170 балів. Цей показник є вищим, ніж у самого Альберта Ейнштейна. Дівчинка вже навчається у Гілфордській старшій школі. Окрім науки, її цікавлять також стрибки з трампліна та фігурне катання.

Одним із найрозумніших дітей у світі визнано і Джоша Алтмана. У свої 9 років хлопчик здобув понад 50 нагород із шахів. Його мати стверджує: коли син розставляє фігури на дошці, його обличчя просто сяє від щастя. Джош легко перемагає дорослих гравців. Серед дітей він входить до п’ятірки кращих шахістів планети.

Замикає рейтинг 10-річна жителька Лондона Роза Марія Мерхаба. Дівчинка має справжній талант до рахування. Вона робить складні розрахунки усно швидше, ніж її вчителі за допомогою калькулятора. Дівчинка прагне досягати високих результатів і дуже засмучується, якщо їй не вдається стати кращою в якійсь справі.

«Так, я люблю викладатися на всі 100 %. Якщо мені здається, що я недостатньо старалася, то починаю на себе злитися», — коментує свою діяльність сама Роза Марія.

Учені також повідомляють, що діти з високим рівнем інтелекту народжуються дедалі частіше. Дослідники пояснюють це доступністю знань і розвитком технологій, які спрощують навчання.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4290

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді