Британські вчені вирішили визначити п’ятірку найрозумніших дітей планети віком від 7 до 11 років. Юних інтелектуалів оцінювали у різних сферах знань і кожен мав показати високий результат хоча б в одній із них.
За підсумками проведеного моніторингу до групи лідерів увійшла Шрініді Пракаш. Вона двічі вигравала світовий чемпіонат із скребблу серед дітей віком до 12 років. Як відомо, скреббл — це всесвітньо популярна настільна гра, в якій необхідно скласти якомога більше слів із даних на початку гри літер. Найпоширеніші різновиди цієї гри — «Ерудит» або «Буквоїд». Шрініді Пракаш каже, що їй подобається все, що пов’язано зі словами, а також запах старовинних книг.
Також до своєрідного рейтингу потрапив і Яша Езлі, якого називають «хлопчик-калькулятор». 7-річному хлопчику вдалося скласти тести з математики університетського рівня складності та набрати 100 балів зі 100.
«Я навіть не сумнівався, що він впорається. Упевнений, це ще не найскладніше, на що він здатен. Цей талант у нього з народження», — стверджує батько хлопчика Мусса Езлі.
А от IQ 9-річної британки Лари Паркер–Джанопулос становить рекордні 170 балів. Цей показник є вищим, ніж у самого Альберта Ейнштейна. Дівчинка вже навчається у Гілфордській старшій школі. Окрім науки, її цікавлять також стрибки з трампліна та фігурне катання.
Одним із найрозумніших дітей у світі визнано і Джоша Алтмана. У свої 9 років хлопчик здобув понад 50 нагород із шахів. Його мати стверджує: коли син розставляє фігури на дошці, його обличчя просто сяє від щастя. Джош легко перемагає дорослих гравців. Серед дітей він входить до п’ятірки кращих шахістів планети.
Замикає рейтинг 10-річна жителька Лондона Роза Марія Мерхаба. Дівчинка має справжній талант до рахування. Вона робить складні розрахунки усно швидше, ніж її вчителі за допомогою калькулятора. Дівчинка прагне досягати високих результатів і дуже засмучується, якщо їй не вдається стати кращою в якійсь справі.
«Так, я люблю викладатися на всі 100 %. Якщо мені здається, що я недостатньо старалася, то починаю на себе злитися», — коментує свою діяльність сама Роза Марія.
Учені також повідомляють, що діти з високим рівнем інтелекту народжуються дедалі частіше. Дослідники пояснюють це доступністю знань і розвитком технологій, які спрощують навчання.
Статті за темою
Усі статті за темоюСтруктура системи забезпечення якості освіти
За розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти відповідає керівник, а за проведення інституційного аудиту - Державна служба якості освіти. Ці дві системи тісно пов’язані між собою, оскільки критерії, за якими має проводитись самооцінювання освітньої діяльності та інституційний аудит - однакові
27119
Порушення академічної доброчесності в школі
У Законі про освіту є інструмент боротьби з плагіатом та «запозичуваннями» надбань в освіті — стаття 42 «Академічна доброчесність»
25824
Вступна кампанія 2025: що потрібно знати вже зараз
За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
66
Закон України «Про повну загальну середню освіту»
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
125257
Комплекси вправ ранкової гімнастики для дітей
Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
89