Диспансеризація та диспансерний облік дітей

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Загальновідомо, що легше запобігти захворюванню, ніж лікувати його. З цією метою медичні працівники проводять диспансеризацію населення. Саме про диспансеризацію та диспансерний облік дітей читайте в лютневому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Вийшов друком лютневий номер журналу (№ 2/2014) «Медична сестра дошкільного закладу», присвячений темі «Диспансеризація та диспансерний облік дітей».

На сторінках видання ви знайдете корисні поради щодо профілактики захворювань у дошкільників, інформацію про симптоми та ускладнення тієї чи тієї хвороби.

У публікації «Інфекційні та неінфекційні риніти у дітей» подано детальну класифікацію ринітів, розкрито причини виникнення та клінічні прояви кожного виду ринітів у дітей. У ній наведено критерії діагностики форм неінфекційного риніту та рекомендації для батьків щодо їх профілактики ринітів у дітей.

Причиною виникнення неінфекційних захворювань у дітей може бути недостатність макроелементів в їх організмі. Одним з них є калій, без нього були б неможливі кровообіг, травлення, мислення тощо. У цьому номері журналу розглянемо, як впливає недостатність та надлишок цього елемента в організмі на стан здоров’я дитини.

Окрім зміцнення та збереження здоров’я дітей, важливою складовою діяльності медичної сестри дошкільного навчального закладу є санітарно-просвітницька робота з батьками. У цій роботі стануть у пригоді поради про вплив культури харчування на здоров’я дитини. Саме культура харчування — це те, що забезпечує людині здорове та довге життя.

Усе це та багато іншої корисної інформації читайте у лютневому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275516

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22087

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264524

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1982

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді