«Видавництво Старого Лева» випустить книгу рецептів мумі-тролів для дітей

Незабаром на полицях книгарень з’явиться україномовний аналог книги «Рецепти Мумі-мами». У цьому виданні будуть представлені різноманітні рецепти, які дозволять дітям виявляти свої кулінарні таланти та весело проводити час.

Наталія Іваничук завершила переклад книги «Рецепти Мумі-мами», що зібрана фінською письменницею Самі Малілою після ґрунтовного вивчення творів Туве Янсон про мумі-тролів.

«Книжка рецептів уже готова. Я буквально завершила переклад у цей дуже непростий час. Були моменти, коли неможливо було не те, що працювати, а й думати про щось інше. Але все-таки книга готова», – поділилася перекладач.

За її словами, у книзі представлені дуже симпатичні рецепти, які можуть готувати діти.

«У цій книжці — дуже симпатичні рецепти. Завдяки їм діти легко зможуть приготувати різноманітні страви. Адже рецепти пристосовані до дитячого  сприйняття і до дитячої мови, крім того, вони ілюстровані цитатами з книжок про Мумі-тролів», — розповіла Наталія Іваничук.

У книзі опубліковано приблизно 150 рецептів салатів, супів, сніданкових страв, десертів, солодкого й несолодкого печива, м’ясних, рибних і овочевих страв. Частина з них є легкими базовими рецептами, інші — потребують більших зусиль.

Книга ілюстрована малюнками Туве Янссон й помережана цитатами з оповідей про мумі-тролів. Видання з’явиться у книгарнях у травні 2014 року.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді