Автономія навчального закладу

Зустрічайте березневий номер журналу «Практика управління закладом освіти». На його сторінках опубліковано корисні матеріали на тему «Автономія навчального закладу», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.

Березневий номер журналу «Практика управління закладом освіти» присвячено окремим нюансам, пов’язаним з автономією навчального закладу. Зокрема, подано приклади оформлення положення про бухгалтерську службу навчального закладу, посадової інструкції бухгалтера, рекомендації щодо призначення на посаду бухгалтера навчального закладу.

Навчальні заклади у своїй діяльності створюють багато документів, які з часом втрачають своє практичне і культурне значення. Такі документи дозволено знищувати, однак ця процедура регламентована, і її проведення часто викликає чимало запитань. Тому-то наш експерт підготував для вас роз’яснення щодо порядку знищення документів.

Згідно з антикорупційним законодавством державні службовці та посадові особи бюджетних установ зобов’язані подавати декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Ми з’ясували, чи мають подавати такі декларації керівники навчальних закладів.

Також до вашої уваги — роз’яснення з приводу того, хто має звітувати перед батьками про використані благодійні внески від батьківських комітетів; щодо використання залишків коштів на рахунках спеціального фонду; погодження із профспілковими комітетами питань оплати праці; права директора школи-інтернату підвищувати посадові оклади обслуговуючого персоналу.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках березневого номера журналу «Практика управління закладом освіти».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230507

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4314

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді