Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти вирішив спілкуватися з абітурієнтами за допомогою смс. Абітурієнти, які помилилися при складанні пакета документів, отримають відповідні повідомлення.
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти виступив з ініціативою спростити процес складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Для допомоги майбутнім абітурієнтам у регіоні вже діє послуга смс-інформування. Той, хто зареєструвався на незалежне оцінювання, однак помилився при складанні пакета документів, отримує повідомлення з відповідним текстом на мобільний.
Цю ініціативу підтримали у Києві. За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої, таке нововведення цілком відповідає вимогам сьогодення. Вона переконана, що в такий спосіб вдасться зекономити час.
Нагадаємо, що реєстрація для участі у ЗНО-2014 завершилася 5 березня. Однак абітурієнти, яким відмовлено у реєстрації, можуть усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?