У школярів почалися весняні канікули

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Учні загальноосвітніх навчальних закладів пішли на весняні канікули. Їхній відпочинок триватиме тиждень. У цей період школярі матимуть нагоду відвідати цікаві заходи та взяти активну участь у всеукраїнських змаганнях.

24 березня розпочалися весняні канікули у школярів. Відпочинок триватиме до 30 березня. Натомість у кримських навчальних закладах канікули розпочнуться на тиждень пізніше через перехід Криму на московський час.

Протягом тижня школярі мають нагоду відвідати цікаві заходи, що відбудуться у столиці. Традиційно для учнів-киян діятимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об’єднання, повідомляє Урядовий портал.

Київський Палац дітей і юнацтва запрошує школярів:

  • 25 і 27 березня о 12:00 — на виставу народного художнього колективу театру «Інкунабула» «Жила-була Сироїжка»;
  • 25 березня об 11:00 — на засідання батьківського клубу «Єдина родина» та «Розвиток здібностей дитини. Мотивація»;
  • 28 та 29 березня о 12:00 — на свято гри «Гра скликає друзів».

Також під час весняних канікул гуртківці Київського палацу дітей і юнацтва візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту, в навчально-тренувальному поході й експедиції відділу туризму і краєзнавства, у відкритих Всеукраїнських змаганнях серед юнаків і дівчат з вітрильного спорту та у міських змаганнях із судномоделювання.

Крім того, школярі-краєзнавці, які навчаються в Міжнародному центрі дитячо-юнацького туризму, матимуть змогу взяти участь у заліковому водному поході І категорії складності річкою Південний Буг (Вінницька область) разом зі слухачами курсів підготовки інструкторів та організаторів дитячо-юнацького туризму.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275516

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22086

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264524

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1982

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді