Користуйтеся професійним календарем керівника навчального закладу

Для користувачів експертно-правових систем «Експертус Школа» та «Експертус Дошкільний заклад» пропонуємо НОВИЙ СЕРВІС — професійний календар керівника навчального закладу «Експертус Календар». Він стане Вашим надійним помічником на кожен день!

Щодня експертно-правова система «Експертус» допомагає керівникам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів приймати важливі управлінські рішення, знаходити відповіді на конкретні робочі питання, складати велику кількість внутрішніх документів.

Розуміючи наскільки система важлива у роботі шкіл та дитячих садків, «Експертус Освіта» постійно працює над її вдосконаленням.

Пропонуємо до Вашої уваги — НОВИЙ СЕРВІС експертно-правових систем «Експертус Школа» та «Експертус Дошкільний заклад» — професійний календар керівника навчального закладу «Експертус Календар».

Календар вчасно і заздалегідь нагадає Вам про:
-    підготовку та подання статистичних звітів, атестаційних та інших документів відповідно до циклограми діяльності керівника ЗНЗ
-    пам’ятні дати та професійні свята
-    цікаві події та освітні заходи України

Окрім того «Експертус Календар» допоможе Вам правильно розрахувати норми тривалості робочого часу. А скориставшись активними гіперпосиланнями, які містить календар, Ви зможете ознайомитись з повними текстами необхідних нормативних документів та пов’язаними з ними офіційними роз’ясненнями та коментарями.

Оцініть зручність сервісу «Експертус Календар» у системі «Експертус Школа» та «Експертус Дошкільний заклад»!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді