У Львові відкрили дитячу школу писанкарства

Дитячі клуби Львова розпочали проведення безоплатних занять із писанкарства. На них діти ознайомляться з традиціями написання писанок, їхньою символікою, а також матимуть нагоду власноруч створити головний атрибут Великодня у техніці декупаж та квілінг.

Львів’яни вже розпочали підготовку до Великодня. Цього тижня у гуртках Дитячих клубів міста стартує школа писанкарства.

Про це повідомляє офіційний сайт Львівської міської ради.

На безоплатних заняттях дітей навчатимуть традиційному розпису писанок, а також виконанню нових технік. Молодші вихованці робитимуть «писанкові» аплікації та витинанки.

«Цього року Школа писанкарства проводитиме свої уроки у 18 Дитячих клубах в 6 районах Львова. У перший тиждень писанкарської школи буде розглянуто традиції написання і символіки писанок в різних регіонах України. На основі цих знань діти створять власні орнаменти, які згодом перенесуть на видуті яєчка чи на дерев’яні основи. На наступних заняттях діти матимуть можливість створити писанку в техніці декупаж та квілінг. Техніки квілінгу і декупажу є хорошою альтернативою для тих, хто невпевнено малює, але має терпіння й акуратність, а головне — бажання створити оригінальну і неповторну власну писанку», — розповідає Ольга Каспришин, координатор Дитячих клубів Львова.

Зазначимо, що кожного року за місяць до Великодня Дитячі клуби Львова відкривають школу писанкарства та запрошують дітей до спільного створення головного атрибуту цього свята.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20020

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230789

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді