У Львові відкрили дитячу школу писанкарства

Дитячі клуби Львова розпочали проведення безоплатних занять із писанкарства. На них діти ознайомляться з традиціями написання писанок, їхньою символікою, а також матимуть нагоду власноруч створити головний атрибут Великодня у техніці декупаж та квілінг.

Львів’яни вже розпочали підготовку до Великодня. Цього тижня у гуртках Дитячих клубів міста стартує школа писанкарства.

Про це повідомляє офіційний сайт Львівської міської ради.

На безоплатних заняттях дітей навчатимуть традиційному розпису писанок, а також виконанню нових технік. Молодші вихованці робитимуть «писанкові» аплікації та витинанки.

«Цього року Школа писанкарства проводитиме свої уроки у 18 Дитячих клубах в 6 районах Львова. У перший тиждень писанкарської школи буде розглянуто традиції написання і символіки писанок в різних регіонах України. На основі цих знань діти створять власні орнаменти, які згодом перенесуть на видуті яєчка чи на дерев’яні основи. На наступних заняттях діти матимуть можливість створити писанку в техніці декупаж та квілінг. Техніки квілінгу і декупажу є хорошою альтернативою для тих, хто невпевнено малює, але має терпіння й акуратність, а головне — бажання створити оригінальну і неповторну власну писанку», — розповідає Ольга Каспришин, координатор Дитячих клубів Львова.

Зазначимо, що кожного року за місяць до Великодня Дитячі клуби Львова відкривають школу писанкарства та запрошують дітей до спільного створення головного атрибуту цього свята.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Нетрадиційні техніки малювання для дошкільників

Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах
31831

Іграшки з паперу власноруч

Долучіть дошкільників до художньо-продуктивної діяльності зі створення іграшок з паперу, картону, ниток. Зробіть із картону та ниток таксу або сконструюйте з паперу лева. Підкажіть дітям, що персонажів для театру також можна виготовити з паперу, наприклад, свинку — для настільного театру, а цілу сімейку котів — для вистави пальчикового театру
13650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді