Підбито підсумки конкурсу-огляду на кращий музичний куточок у груповому приміщенні дошкільного навчального закладу, що проводився у Миколаєві. Компетентне журі високо оцінило роботи учасників та визначило переможців.
Минулого року редакція журналу «Музичний керівник» інформаційно підтримала конкурс-огляд на кращий музичний куточок у груповому приміщенні дошкільного навчального закладу.
Організатором конкурсу виступило управлінням освіти Миколаївської міської ради та науково-методичним центром міста Миколаїв.
Конкурс було проведено протягом лютого–березня 2014 року. Участь у ньому взяли 15 дошкільних навчальних закладів
За результатами оцінювання презентацій члени журі визначили переможців конкурсу-огляду на кращий музичний куточок у груповому приміщенні дошкільного навчального закладу. Ними стали:
І місце — Слесар І.В., вихователь ДНЗ № 5 та Короткова І.І., вихователь ДНЗ № 84;
ІІ місце — Яценко Н.О., вихователь ДНЗ № 12 та Лебедик О.Ю., вихователь ДНЗ № 64;
ІІІ місце — Янітен Р.Д., вихователь ДНЗ № 29.
Пропонуємо ознайомитися з роботами переможців.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?