Контроль організації харчування дітей у дошкільному закладі

Вийшов друком квітневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу». На його сторінках грунтовно розкрито тему «Контроль організації харчування дітей у дошкільному закладі». Цікаві та корисні публікації номера стануть у пригоді фахівцям.

З початком справжньої весни наш організм прагне оновлення сил і нового подиху для активної діяльності. Всі відчувають зміну пори року, а особливо діти. Їхній організм потребує нових сил чи не найбільше. Саме тому в дошкільних навчальних закладах фрукти є обов’язковою складовою харчування дітей. Адже вживання фруктів дає змогу запобігти недостатності вітамінів, мікро- та макроелементів не лише навесні, а й протягом року.

У квітневому номері журналу подано публікацію про денні норми споживання фруктів дітьми у дошкільних навчальних закладах, хімічний склад та енергетичну цінність фруктів, їх використання в дитячому раціоні. Також висвітлені питання зберігання та кулінарної обробки фруктів.

Проте не лише раціональне харчування, а й правильно організований розпорядок дня — важлива умова збереження фізичного та психічного здоров’я дитини. У дошкільному навчальному закладі однією з найважливіших умов перебування дітей є організація та дотримання розпорядку дня. Водночас варто пояснювати батькам, що вдома теж важливо дотримуватися такого розпорядку дня для дитини, як у дитячому садку.

Робота медичної сестри потребує чималих знань та умінь. Щодня вона вирішує багато складних та суперечливих питань. А з часом набуває величезного досвіду, накопичує власні розробки та професійні «секрети». Запрошуємо фахівців поділитися з колегами власним досвідом роботи на сторінках вашого фахового видання. Саме тому на шпальтах цього номера розміщено поради, як узагальнити ваш професійний досвід у вигляді статті.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4291

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді