Контроль організації харчування дітей у дошкільному закладі

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Вийшов друком квітневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу». На його сторінках грунтовно розкрито тему «Контроль організації харчування дітей у дошкільному закладі». Цікаві та корисні публікації номера стануть у пригоді фахівцям.

З початком справжньої весни наш організм прагне оновлення сил і нового подиху для активної діяльності. Всі відчувають зміну пори року, а особливо діти. Їхній організм потребує нових сил чи не найбільше. Саме тому в дошкільних навчальних закладах фрукти є обов’язковою складовою харчування дітей. Адже вживання фруктів дає змогу запобігти недостатності вітамінів, мікро- та макроелементів не лише навесні, а й протягом року.

У квітневому номері журналу подано публікацію про денні норми споживання фруктів дітьми у дошкільних навчальних закладах, хімічний склад та енергетичну цінність фруктів, їх використання в дитячому раціоні. Також висвітлені питання зберігання та кулінарної обробки фруктів.

Проте не лише раціональне харчування, а й правильно організований розпорядок дня — важлива умова збереження фізичного та психічного здоров’я дитини. У дошкільному навчальному закладі однією з найважливіших умов перебування дітей є організація та дотримання розпорядку дня. Водночас варто пояснювати батькам, що вдома теж важливо дотримуватися такого розпорядку дня для дитини, як у дитячому садку.

Робота медичної сестри потребує чималих знань та умінь. Щодня вона вирішує багато складних та суперечливих питань. А з часом набуває величезного досвіду, накопичує власні розробки та професійні «секрети». Запрошуємо фахівців поділитися з колегами власним досвідом роботи на сторінках вашого фахового видання. Саме тому на шпальтах цього номера розміщено поради, як узагальнити ваш професійний досвід у вигляді статті.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275516

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22086

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264524

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1982

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді