Харківська художниця Марина Пузиренко увійшла до списку найкращих ілюстраторів світу. Її ілюстрації до українського видання казки «Лускунчик» були високо оцінені Міжнародною радою з дитячої та юнацької книги.
Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (IBBY) оприлюднила Почесні списки авторів, ілюстраторів та перекладачів дитячих книжок із усього світу. Україна знову серед найкращих: цьогоріч до списку найкращих ілюстраторів світу увійшла харківська художниця Марина Пузиренко із книгою «Лускунчик».
Українське видання казки разом зі 149 іншими дитячими виданнями з усього світу буде представлено на щорічному конгресі IBBY у Мехіко, що відбудеться у вересні 2014 року. Варто додати, що у 2010 році за ілюстрації до книги «Лускунчик» Марина Пузиренко отримала урядову премію імені Лесі Українки.
Як відомо, Почесні списки Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги, або ж Почесні списки Андерсена — це престижний каталог найкращих видань для дітей та юнацтва, який формують національні секції IBBY. У 2012 року міжнародне визнання здобув український художник Володимир Штанко з ілюстраціями до книжки М. Гоголя «Вечера на хуторе близ Диканьки».
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?