У межах проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком» на Рівненщині відбулося відкриття Інклюзивного ресурсного центру. Він стане осередком, що надаватиме допомогу родинам і дітям з особливими потребами, а також сприятиме поширенню інклюзивної освіти.
У м. Рівне відкрили Інклюзивний ресурсний центр, робота якого буде спрямована на поліпшення освітніх можливостей для дітей з особливими потребами. Презентація закладу відбулася в межах проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком».
Інклюзивний ресурсний центр створений для надання підтримки родинам і дітям з особливими освітніми потребами, забезпечення доступу до якісної освіти. Він працюватиме на базі Рівненського центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець».
До Інклюзивного ресурсного центру зможуть звертатися батьки, вчителі та громадські організації. За словами заступника начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Петра Коржевського, цей осередок стане своєрідним дискусійним майданчиком зі зворотнім зв’язком.
Зазначимо, що нині на Рівненщині вже створено 60 інклюзивних класів, в яких навчається майже 80 особливих дітей.
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля