В українських школах один комп’ютер припадає на 21 учня

У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері інформатизації та зв'язку, проаналізувала показники наявності комп’ютерів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013 року та встановила, що на сьогодні один комп’ютер припадає в середньому на 21 учня.

За результатами 2013 року в українських школах один комп’ютер припадає на 21 учня. Про це йдеться в офіційному повідомленні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері інформатизації та зв'язку, інформує УНН.

Протягом останніх років показники щодо кількості учнів на один комп’ютер зменшувалися. Так, якщо у 2011 році він становив 27 учнів, у 2012 — 25 учнів, то наприкінці 2013 року цей показник дорівнював 21. Нині в Європі та США в середньому один персональний комп’ютер припадає на 5–7 учнів.

«Наші діти повинні мати можливість розвивати свої здібності в дусі часу. Сьогодні інтернет — це могутнє джерело інформації, знань, технологій і нових інструментів роботи з різними даними. Як голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій я вважаю за необхідне ініціювати таку роботу, і почати зі свого виборчого округу. Протягом літніх канікул в кожній школі ми вивчили проблему доступу до мережі і нтернет і там , де це було необхідно, ми її вирішили. Я щиро сподіваюся, що ті можливості інформатизації, які ми змогли надати, підуть на користь школярам у досягненні успіхів з предметів, а також допоможуть учителям у їхній роботі, у підготовці уроків з використанням сучасних технологій», — зазначив народний депутат, голова «Громадянської ініціативи» Валерій Омельченко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді