Концепція середньої загальноосвітньої школи України: громадське обговорення

Долучайтеся до громадського обговорення проекту Концепції середньої загальноосвітньої школи України

Входження освіти України в європейське інформаційне й освітнє поле є вагомим чинником економічного, соціального та культурного розвитку. Виклики сьогодення спричиняють необхідність  змін у середній школі відповідно до міжнародних тенденцій розвитку освіти.

Це зумовлює рішення Президії НАПН України від 23.03.2016 винести на громадське обговорення проект Концепції середньої загальноосвітньої школи України.

Відповідно до проекту Концепції середньої загальноосвітньої школи України запропоновано такі зміни:

  • включення дошкільної підготовки до обов’язкової освіти
  • продовження терміну навчання у середній школі
  • запровадження компетентнісно орієнтованих стандартів, які характеризуються відходом від традиційної «предметності» в реалізації змісту і структуровані за освітніми галузями
  • створення нових організаційно-педагогічних систем, які розширюють можливості вільного переміщення учнів між різноманітними освітніми та професійними напрямами підготовки
  • трансформація профільного навчання в школі та професійної підготовки в багатокомпонентну модель, де кожен учень може обрати власну траєкторію здобуття загальної середньої освіти у поєднанні зі здобуттям професії.

Проект Концепції середньої загальноосвітньої школи України доступний за посиланням.

Зауваження і пропозиції можна надсилати на адреси: [email protected][email protected].

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1054

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді