Комплексні та інтегровані музичні заняття

Зустрічайте травневе число журналу «Музичний керівник», на сторінках якого докладно висвітлено тему «Комплексні та інтегровані музичні заняття». У ньому ви також знайдете чудові авторські сценарії свят, які подарують гарний настрій вам та вашим вихованцям.

Сучасні педагоги активно використовують у своїй практиці інтеграційний підхід до навчання, адже він дає змогу комплексно надавати дітям інформацію з різних галузей знань у їхній тісній взаємодії, навіть якщо ці галузі знань, на перший погляд, є досить далекими одна від одної. Окрім того, інтеграційний підхід сприяє розвитку творчої активності дітей, їхнього асоціативного мислення, уяви та фантазії, спонукає їх випробовувати себе в різних видах діяльності, як-от співи, малювання, хореографія, театральна діяльність, проявляти власну допитливість та ініціативність.

У травневому числі журналу «Музичний керівник» ми розкриваємо для вас специфіку комплексних та інтегрованих музичних занять. З’ясувати це питання ви зможете, прочитавши статтю «Комплексні та інтегровані музичні заняття: у чому відмінність?», а практичне втілення обох видів занять знайдете в публікаціях «Паперовий карнавал» та «Знайомство з Петрушкою».

Пропонуємо до вашої уваги чудовий авторський сценарій «Зелена неділя», за допомогою якого ви можете провести з дітьми на відкритому повітрі одне з перших свят літнього циклу — Зелені свята. Щоб порадувати тат ваших вихованців у всесвітній День батька, який святкують у третю неділю червня, розучіть з дітьми пісню «Ми з татом» з нашої постійної рубрики «Пісенна колекція» та здійсніть постановку дотепної музичної казки «Вовк і Поросятко».

Також в цьому числі журналу для вас — відповідь експерта на запитання щодо здійснення доплати музичному керівникові та інструкторові з фізкультури за педагогічне звання «вихователь-методист».

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте у травневому числі журналу «Музичний керівник».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20019

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230782

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді