Комплексні та інтегровані музичні заняття

Зустрічайте травневе число журналу «Музичний керівник», на сторінках якого докладно висвітлено тему «Комплексні та інтегровані музичні заняття». У ньому ви також знайдете чудові авторські сценарії свят, які подарують гарний настрій вам та вашим вихованцям.

Сучасні педагоги активно використовують у своїй практиці інтеграційний підхід до навчання, адже він дає змогу комплексно надавати дітям інформацію з різних галузей знань у їхній тісній взаємодії, навіть якщо ці галузі знань, на перший погляд, є досить далекими одна від одної. Окрім того, інтеграційний підхід сприяє розвитку творчої активності дітей, їхнього асоціативного мислення, уяви та фантазії, спонукає їх випробовувати себе в різних видах діяльності, як-от співи, малювання, хореографія, театральна діяльність, проявляти власну допитливість та ініціативність.

У травневому числі журналу «Музичний керівник» ми розкриваємо для вас специфіку комплексних та інтегрованих музичних занять. З’ясувати це питання ви зможете, прочитавши статтю «Комплексні та інтегровані музичні заняття: у чому відмінність?», а практичне втілення обох видів занять знайдете в публікаціях «Паперовий карнавал» та «Знайомство з Петрушкою».

Пропонуємо до вашої уваги чудовий авторський сценарій «Зелена неділя», за допомогою якого ви можете провести з дітьми на відкритому повітрі одне з перших свят літнього циклу — Зелені свята. Щоб порадувати тат ваших вихованців у всесвітній День батька, який святкують у третю неділю червня, розучіть з дітьми пісню «Ми з татом» з нашої постійної рубрики «Пісенна колекція» та здійсніть постановку дотепної музичної казки «Вовк і Поросятко».

Також в цьому числі журналу для вас — відповідь експерта на запитання щодо здійснення доплати музичному керівникові та інструкторові з фізкультури за педагогічне звання «вихователь-методист».

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте у травневому числі журналу «Музичний керівник».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді