Комплексні та інтегровані музичні заняття

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Зустрічайте травневе число журналу «Музичний керівник», на сторінках якого докладно висвітлено тему «Комплексні та інтегровані музичні заняття». У ньому ви також знайдете чудові авторські сценарії свят, які подарують гарний настрій вам та вашим вихованцям.

Сучасні педагоги активно використовують у своїй практиці інтеграційний підхід до навчання, адже він дає змогу комплексно надавати дітям інформацію з різних галузей знань у їхній тісній взаємодії, навіть якщо ці галузі знань, на перший погляд, є досить далекими одна від одної. Окрім того, інтеграційний підхід сприяє розвитку творчої активності дітей, їхнього асоціативного мислення, уяви та фантазії, спонукає їх випробовувати себе в різних видах діяльності, як-от співи, малювання, хореографія, театральна діяльність, проявляти власну допитливість та ініціативність.

У травневому числі журналу «Музичний керівник» ми розкриваємо для вас специфіку комплексних та інтегрованих музичних занять. З’ясувати це питання ви зможете, прочитавши статтю «Комплексні та інтегровані музичні заняття: у чому відмінність?», а практичне втілення обох видів занять знайдете в публікаціях «Паперовий карнавал» та «Знайомство з Петрушкою».

Пропонуємо до вашої уваги чудовий авторський сценарій «Зелена неділя», за допомогою якого ви можете провести з дітьми на відкритому повітрі одне з перших свят літнього циклу — Зелені свята. Щоб порадувати тат ваших вихованців у всесвітній День батька, який святкують у третю неділю червня, розучіть з дітьми пісню «Ми з татом» з нашої постійної рубрики «Пісенна колекція» та здійсніть постановку дотепної музичної казки «Вовк і Поросятко».

Також в цьому числі журналу для вас — відповідь експерта на запитання щодо здійснення доплати музичному керівникові та інструкторові з фізкультури за педагогічне звання «вихователь-методист».

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте у травневому числі журналу «Музичний керівник».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
99

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
451

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11234

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21660

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді