Мала академія наук України запрошує здібних учнів до участі у літніх школах

Мала академія наук України анонсує проведення всеукраїнських і міжнародних літніх наукових школах та експедиціях «Літо інтелекту–2014». Кожен здібний учень має чудову нагоду провести канікули цікаво та з користю.

Здібних і завзятих учнів, які люблять науку, яким до снаги пошуки, експерименти, неформальне спілкування з найкращими вченими, цікавий відпочинок у компанії однолітків Мала академія наук України запрошує до участі у всеукраїнських і міжнародних літніх наукових школах та експедиціях «Літо інтелекту–2014»!

Учні матимуть змогу гармонійно поєднати відпочинок із навчанням, знайти однодумців, поділитися з ними ідеями та напрацюваннями під час практичних занять, лабораторних практикумів із використанням сучасного обладнання, у експедиціях... У такий спосіб учасники отримають унікальну можливість вивчати навколишній світ не лише теоретично, у стінах аудиторій, а й практично, безпосередньо на природі.

Заняття проводитимуть науковці провідних вищих навчальних закладів і галузевих інститутів Національної академії наук України з використанням інноваційних педагогічних технологій, сучасного навчального й наукового лабораторного обладнання, інформаційно-телекомунікаційних засобів і технологій.

На дозвіллі для МАНівців будуть організовані інтелектуальні ігри, творчі конкурси, психологічні тренінги, спортивні змагання, зустрічі з цікавими людьми, пізнавальні екскурсії мальовничими місцями нашої країни, відвідини музеїв, заповідників, огляд найцікавіших історичних, архітектурних, природних пам’яток.

Учасниками літніх шкіл можуть стати учні 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Заявку на участь необхідно надіслати до 26 травня на електронну адресу:[email protected].

Орієнтовний графік літніх наукових шкіл та експедицій Малої академії наук у 2014 році додається.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді