Асоціації працівників дошкільної освіти — три роки!

Вітаємо членів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» з трьохріччям від дня створення!

8 червня 2014 року Всеукраїнській громадській організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» виповнюється три роки!

Її було створено 8 червня 2011 року, а офіційно зареєстровано — 25 жовтня 2011 року.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» — це добровільна неприбуткова організація, що об'єднує фахівців у галузі дошкільної освіти. Вона створена на основі єдності професійних інтересів педагогів, які об’єдналися для поліпшення умов дошкільної освіти в Україні.

Головою правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» є Ніна Омельяненко — людина з активною громадянською позицією, з жагою самовіддано працювати задля розвитку дошкільної освіти. Ніна Омельяненко є ще й головним редактором фахових журналів «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом».

Напрям «Експертус Освіта» щиро вітає всіх членів Асоціації зі святом! Бажаємо плідної роботи, творчої наснаги, невичерпної життєвої енергії та реалізації всіх ваших ідей, які допомагають зробити українську дошкільну освіту найкращою!

Докладно про плідну діяльність Асоціації, про її досягнення та перспективи — на блозі vgoadpo.blogspot.com.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230507

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4314

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді