КНУ імені Тараса Шевченка посів перше місце в консолідованому рейтингу вишів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця вишів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс».

Вихідними даними для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України стали найбільш авторитетні серед експертів і засобів масової інформації рейтинги вишів: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс».

За результатами консолідованого рейтингу свої провідні позиції підтверджує Київський національний університет імені Тараса Шевченка, що посів перше місце.

Високі показники підтверджують Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, які поділили між собою друге місце.

На четвертій позиції — Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

П’яту та шосту сходинки посіли провідні виші західного регіону Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет «Львівська політехніка».

Виші Одеси у першій десятці представив Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, що посів 7 місце. На восьмому опинився кримський Таврійський національний університет імені В. І.  Вернадського.

Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Донецький національний технічний університет — на 9-му та 10-му місці відповідно.

Консолідований рейтинг вишів України у 2014 році включає 292 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації, а також чотири підрейтинги ТОП-10: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні вузи України», «Кращі київські вузи» і «Кращі ВНЗ регіонів України».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
79601

Адаптація п’ятикласників до навчання у школі

Матеріал статті ви зможете використати: при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог; у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі; для самоосвіти як вчитель.
115823

Як аналізувати урок вчителя

Аналіз уроку — частина внутрішньошкільного контролю. Яка його мета, як підготуватися до відвідування уроку, які типові помилки в аналізуванні уроків мають місце — у статті.
252730

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді