У рамках проголошеного ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011–2020 років, у Києві відбудеться Загальнонаціональний форум з питань безпеки дорожнього руху, який пройде 24 липня 2014 року у Національному транспортному університеті (м. Київ, вул. Суворова, 1).
Уперше в Україні відбудеться форум такого рівня, в якому візьмуть участь представники Кабінету Міністрів і Верховної Ради України, Державної автомобільної інспекції, міністерств та відомств, наукової спільноти, громадських організацій та бізнесу. Організатором форуму є Фонд сприяння безпеці дорожнього руху.
Його метою є підписання резолюції, яка покладе початок широкомасштабній, всебічній та довгостроковій роботі в Україні, спрямованій на зниження кількості дорожньо-транспортних пригод та їх наслідків.
У рамках форуму планується проведення прес-конференцій, а також виставок компаній, що працюють у сфері автотранспорту, інфраструктури та безпеки дорожнього руху.
На форумі буде зосереджено увагу на п’яти складових:
- управління безпекою дорожнього руху;
- безпечні дороги і мобільність;
- безпечні транспортні засоби;
- безпечна поведінка на дорозі;
- надання медичної допомоги потерпілим у ДТП (служба порятунку на дорогах).
Фонд сприяння безпеці дорожнього руху запрошує всіх бажаючих взяти участь у форумі. До партнерства запрошуються засоби масової інформації та бізнес-структури.
Більше інформації про місце проведення та саму акцію можна знайти на офіційному сайті Департаменту ДАІ МВС України.
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень