Просвітницький сайт про безпеку для школярів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Щоб завдяки максимальному поширенню правил безпеки запобігти трагічним випадкам травмування дітей Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій створили і запустили просвітницький інтернет-портал «Веб-простір безпеки».

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) разом з Державною службою України з надзвичайних ситуацій створили і запустили просвітницький інтернет-портал «Веб-простір безпеки» для інформування школярів про небезпеку гри з боєприпасами минулих війн та іншими вибухонебезпечними предметами.

На веб-порталі є багато корисної інформації про безпеку в умовах різних надзвичайних ситуацій, про діяльність Служби порятунку і професійних рятувальників, пожежно-рятувальний спорт, конкурси і фестивалі. Окремий розділ присвячено дітям-героям, які перемогли в акціях, організованих Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

Оскільки на території України дотепер знаходять вибухові предмети часів минулих війн, які знешкоджують піротехнічні підрозділи ДСНС України, то вибухонебезпечним предметам (ВНП) присвячено окремий розділ веб-порталу. Тільки за 2013 рік було виявлено понад 81 тис. таких небезпечних знахідок, через які загинули 13 осіб, були травмовані — 17, серед них 2 дітей.

У розділі про ВНП можна знайти фотографії, макети і опис шкідливої дії авіаційних бомб, артилерійських снарядів, мінометних та інженерних мін, ручних гранат і патронів.

Сайт також буде корисним для батьків — тут є перелік навчальних закладів, де діти можуть отримати профільну освіту у сфері цивільного захисту, та для вчителів — методичні матеріали та література з питань безпеки життєдіяльності для підготовки уроків, сценарії вікторин, конкурсів, виховних годин, перелік музеїв та виставок пожежної справи.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Десять поширених помилок у мовленні освітян

Розберемо 10 поширених помилок у мовленні освітян — мовленнєві штампи, кальки з російської, абревіатури, відмінювання прізвищ тощо. Читайте, навчайтеся та навчайте!
20

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103077

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103077

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді