Якими будуть учнівські квитки — вирішуватимуть у школі

Навчальні заклади самостійно обирають зразок картки учнівського квитка державного зразка. Про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2013 року № 1474» від 16.06.2014 № 716.

На сайті Міністерства освіти і науки України з’явився наказ «Про затвердження Змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2013 року № 1474» від 16.06.2014 № 716, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 1 серпня 2014 року за № 898/25675.

Цей документ вносить зміни до Положення про студентські (учнівські) квитки державного зразка.

Згідно з наказом, навчальні заклади під час формування замовлення на виготовлення студентських (учнівських) квитків державного зразка самостійно обирають зразок картки студентського (учнівського) квитка.

Зі зразками учнівського квитків можна ознайомитися у додатку до наказу.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230290

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14818

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді