Із початку навчального року у львівських школах планують запровадити шестиденний навчальний тиждень, а також двомісячні зимові канікули.
З метою економії у Львові планують внести зміни до навчального графіка.
У міському управлінні освіти запропонували з початку навчального року запровадити шестиденний навчальний тиждень. Тобто з вересня учні як перших, так і одинадцятих класів вчитимуться ще й у вихідний день — суботу.
Вчитися по суботах школярам доведеться восени і весною. Натомість вони матимуть аж два місяці зимових канікул — з 7 грудня до 2 лютого.
Впродовж грудня навчальні заклади не відвідуватимуть і педагоги. Водночас заробітну плату вони отримуватимуть. За словами начальника управління освіти Львівської міської ради Галини Слічної, протягом вересня-листопада вчителям не доплачуватимуть за збільшення навантаження, а платитимуть заробітну плату відповідно до тарифікації. Водночас у грудні їм виплатять зарплату за місяць, який вони відпрацювали у вересні-листопаді.
Також Галина Слічна зазначила, що структура цього навчального року матиме плаваючий характер, бо залежно від погодних умов корегуватимуть проведення проміжних канікул.
Наразі схоже рішення про зміну структури навчального року в школах уже прийняли в Івано-Франківську.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?