Безпека життєдіяльності учнів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Зустрічайте серпневий номер фахового журналу «Практика управління закладом освіти», на сторінках якого опубліковано корисні матеріали на тему «Безпека життєдіяльності учнів», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.

У ці складні й неспокійні часи необхідно спрямувати сили на захист дітей і створити належні умови для їхньої безпеки. Саме тому більшість публікацій серпневого номера журналу присвячені питанням безпеки життєдіяльності учнів.

Звісно, у своїй діяльності керівник навчального закладу має неухильно дотримуватися законодавства. Тому на сторінках журналу подано витяги з відповідних нормативно-правових документів та рекомендації щодо дій у разі надзвичайних ситуацій. Окрім того, розглянуто різні види інструктажів з питань безпеки життєдіяльності учнів, вимоги безпеки до навчальних кабінетів і визначено, як розробляти інструкції з безпеки в таких кабінетах.

Щоб кожен педагогічний працівник знав свої обов’язки щодо організації навчання і перевірки знань з питань безпеки життєдіяльності учнів, підготовлено відповідну пам’ятку. Також подано приклад заповнення Журналу реєстрації первинного, позапланового, цільового інструктажів з безпеки життєдіяльності для учнів.

Незабаром початок нового навчального року. Тож у рубриці «Забезпечуємо охорону та зміцнення здоров’я» надано рекомендації щодо вибору шкільної форми та учнівського ранця, а в рубриці «Здійснюємо контроль» висвітлено вимоги до перевезень організованих груп дітей.

Створивши належні умови роботи навчального закладу, дуже важливо підтримувати його позитивний імідж. Без допомоги засобів масової інформації обійтися складно. Тому потрібно правильно організувати співпрацю з ними.

Детальніше про все це — на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти» № 08/2014

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59607

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11566

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275563

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22149

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді