Днями у Рівному 11 установ, організацій та благодійних фондів, які працюють за напрямами освіти, виховання, реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами підписали спільний Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком».
З метою поліпшення роботи з дітьми з особливими потребами, їх успішній соціалізації в суспільстві 11 установ, організацій та благодійних фондів, які працюють за напрямами освіти, виховання, реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами, серед яких управління охорони здоров’я, департамент соціального захисту населення служба у справах дітей, благодійні організації «Серце — дітям України» та фонд взаємодопомоги дітей з аутизмом «Погляд», підписали спільний Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком».
«Інклюзивна освіта: крок за кроком» — проект міжнародної технічної допомоги, що реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки та Агентства США з міжнародного розвитку.
Мета проекту — покращити умови для дітей з особливими потребами отримання рівного доступу до якісної освіти та інших послуг в інклюзивному навчальному середовищі.
Меморандум про співпрацю в рамках проекту передбачає тісну співпрацю установ, які підписали документ, проведення конференцій, семінарів, спрямованих на просування моделі інклюзивної освіти, допомогу у створенні бази даних освітніх, соціальних, реабілітаційних та оздоровчих послуг.
Проект реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?