Днями у Рівному 11 установ, організацій та благодійних фондів, які працюють за напрямами освіти, виховання, реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами підписали спільний Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком».
З метою поліпшення роботи з дітьми з особливими потребами, їх успішній соціалізації в суспільстві 11 установ, організацій та благодійних фондів, які працюють за напрямами освіти, виховання, реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами, серед яких управління охорони здоров’я, департамент соціального захисту населення служба у справах дітей, благодійні організації «Серце — дітям України» та фонд взаємодопомоги дітей з аутизмом «Погляд», підписали спільний Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком».
«Інклюзивна освіта: крок за кроком» — проект міжнародної технічної допомоги, що реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки та Агентства США з міжнародного розвитку.
Мета проекту — покращити умови для дітей з особливими потребами отримання рівного доступу до якісної освіти та інших послуг в інклюзивному навчальному середовищі.
Меморандум про співпрацю в рамках проекту передбачає тісну співпрацю установ, які підписали документ, проведення конференцій, семінарів, спрямованих на просування моделі інклюзивної освіти, допомогу у створенні бази даних освітніх, соціальних, реабілітаційних та оздоровчих послуг.
Проект реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок