На сайті Міністерства освіти і науки Україні оприлюднили лист «Про функціонування груп продовженого дня у загальноосвітніх навчальних закладах» від 05.09.2014 №1/9-446.
Міністерство освіти і науки України застерігає управляння (департаменти) освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, що припинення діяльності та зменшення кількості груп продовженого дня негативно вплине на стан соціальної захищеності населення та призведе до неконтрольованого перебування дітей шкільного віку в позаурочний час. Про це йдеться у листі МОН «Про функціонування груп продовженого дня у загальноосвітніх навчальних закладах» від 05.09.2014 №1/9-446.
Група продовженого дня є однією із форм виховання дітей і допомагає організувати найсприятливіші умови для їхнього відпочинку, навчання і виховання, поєднання навчально-виховної роботи на уроках і в позаурочний час.
У МОН звертаються до керівників загальноосвітніх закладів, департаментів освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій не припиняти діяльність та не зменшувати кількості груп продовженого дня.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?