Педагоги Донецької та Луганської областей не підлягають звільненню

Міністерство освіти і науки України надіслало листа «Про збереження місця роботи педагогічних працівників» до керівників місцевих органів управління освітою та навчальних закладів.

Звільнення педагогів через відсутність на робочому місці Донецької та Луганської областей є неприпустимим, оскільки під час проведення антитерористичної операції  існує небезпека їх життю та здоров’ю. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України (МОН) від 08.09.2014 № 1/11-143772.

У МОН наголошують на необхідності вжити  заходів щодо недопущення звільнення педагогічних працівників навчальних закладів з роботи.

У листі зазначено, що трудові договори не можуть бути розірваними власником або уповноваженим ним органом з працівником освіти, який виїхав із зони проведення антитерористичної операції. Відсутність  у такому разі на робочому місці є поважною та не підлягає під дію пункту четвертого частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України, а отже не вважається прогулом.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62010

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді