Міністерство освіти і науки України надіслало листа «Про збереження місця роботи педагогічних працівників» до керівників місцевих органів управління освітою та навчальних закладів.
Звільнення педагогів через відсутність на робочому місці Донецької та Луганської областей є неприпустимим, оскільки під час проведення антитерористичної операції існує небезпека їх життю та здоров’ю. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України (МОН) від 08.09.2014 № 1/11-143772.
У МОН наголошують на необхідності вжити заходів щодо недопущення звільнення педагогічних працівників навчальних закладів з роботи.
У листі зазначено, що трудові договори не можуть бути розірваними власником або уповноваженим ним органом з працівником освіти, який виїхав із зони проведення антитерористичної операції. Відсутність у такому разі на робочому місці є поважною та не підлягає під дію пункту четвертого частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України, а отже не вважається прогулом.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?