Впровадження пілотного проекту «Гроші ходять за дитиною», який користується популярністю в країнах Європейського Союзу, допоможе розраховуватися за ремонт у школі, нові підручники, оновлення лабораторій.
Навчальний рік — це великі витрати батьків на зошити, форму, сніданки. Окрім цього необхідно самостійно купувати книжки і робити ремонт у школі. Вирішенням цієї проблеми може стати «Шкільний ваучер» у межах проекту «Гроші ходять за дитиною».
Суть цього проекту полягає в тому, що держава розрахує так званий «Шкільний ваучер» — вартість навчання однієї дитини у школі. Відповідні кошти держава виділятиме кожній школі, виходячи з кількості учнів.
Директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Олена Фіданян повідомила, на кожну дитину витрачають 9 тис. грн. на рік , але реально ця сума буде вдвічі більша.
Наразі проводять розрахунки та порівняльний аналіз фактичної вартості навчання однієї дитини в школах по районах.
Департамент освіти сподівається, що це створить прозору конкуренцію в галузі освіти та значно підвищить її якість.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?