Чи підвищить «Шкільний ваучер» якість освіти

Впровадження пілотного проекту «Гроші ходять за дитиною», який користується популярністю в країнах Європейського Союзу, допоможе розраховуватися за ремонт у школі, нові підручники, оновлення лабораторій.

Навчальний рік це великі витрати батьків на зошити, форму, сніданки. Окрім цього необхідно самостійно купувати книжки і робити ремонт у школі. Вирішенням цієї проблеми може стати «Шкільний ваучер» у межах проекту «Гроші ходять за дитиною».

Суть цього проекту полягає в тому, що держава розрахує так званий «Шкільний ваучер» — вартість навчання однієї дитини у школі. Відповідні кошти держава виділятиме кожній школі, виходячи з кількості учнів. 

Директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Олена Фіданян повідомила, на кожну дитину витрачають 9 тис. грн. на рік , але реально ця сума буде вдвічі більша.

Наразі проводять розрахунки та порівняльний аналіз фактичної вартості навчання однієї дитини в школах по районах.

Департамент освіти сподівається, що це створить прозору конкуренцію в галузі освіти та значно підвищить її якість.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230511

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4314

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді