Прийнято рішення щодо надання надбавок освітянам

Адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Профспілки працівників освіти і науки України про 20% надбавку педагогічним працівникам за престижність праці та 50% надбавку бібліотечним працівникам за особливі умови праці.

Суд відмовив у задоволенні позову Профспілки працівників освіти і науки України (Профспілка) про визнання протиправними та скасування постанов «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 373» від 25.03.2014 № 88 та «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 року № 1073» від 25.03.2014 № 89, як таких, що звужують трудові права освітян.

Під час судового засідання  представники Профспілки акцентували увагу суду на відсутності протоколів засідання урядового комітету та безпосередньо засідання Кабінету Міністрів України (КМУ) від 25 березня 2014 року, експертного висновку Секретаріату КМУ, погоджень зацікавлених міністерств, а також інших документів, які б підтверджували дотримання процедури розгляду та прийняття оскаржуваних постанов відповідно до Регламенту КМУ.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення суду набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Профспілка продовжуватиме відстоювати інтереси освітян в суді та оскаржуватиме рішення суду в апеляційному порядку. Апеляційну скаргу буде подано після отримання повного тексту рішення суду.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді