Розроблено буклети російською та українською мовами, які показують, що за допомогою простих правил можна вберегти себе від небезпеки.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом з Міністерством освіти і науки України (МОН) та Державною службою України з надзвичайних ситуації створили інформаційні буклети «антимінної програми» спрямовані на збереження дітей та дорослих від загроз ураження вибухонебезпечними предметами.
«Дивитись під ноги!», «Обминати!», «Помічати!», «Повідомляти!» — це прості правила в буклеті, підкріплені відповідними картинками вибухонебезпечних предметів для населення.
Інформацію поширять на території Донбасу у близько 2 тис. шкіл — це 600 тис. дітей та 200 тис. дорослих, за даними МОН. Та важливо її розповсюджувати на всій території держави для попередження нещасних випадків, які можуть привести до смерті українських громадян.
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень