Розроблено буклети російською та українською мовами, які показують, що за допомогою простих правил можна вберегти себе від небезпеки.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом з Міністерством освіти і науки України (МОН) та Державною службою України з надзвичайних ситуації створили інформаційні буклети «антимінної програми» спрямовані на збереження дітей та дорослих від загроз ураження вибухонебезпечними предметами.
«Дивитись під ноги!», «Обминати!», «Помічати!», «Повідомляти!» — це прості правила в буклеті, підкріплені відповідними картинками вибухонебезпечних предметів для населення.
Інформацію поширять на території Донбасу у близько 2 тис. шкіл — це 600 тис. дітей та 200 тис. дорослих, за даними МОН. Та важливо її розповсюджувати на всій території держави для попередження нещасних випадків, які можуть привести до смерті українських громадян.
Які техніки психологічної підтримки використовувати, щоб зберегти психічне здоров’я та підвищити адаптаційні можливості людини до складних умов та життя у стані тривоги, невизначеності та стресу
Розберемо 10 поширених помилок у мовленні освітян — кальки з російської, неправильне написання абревіатур і відмінювання прізвищ тощо. Читайте, навчайтеся та навчайте!
Які документи потрібні для зарахування дітей до перших класів? Як підтвердити право на першочергове зарахування в перший клас?
22 квітня у всьому світі відзначають Міжнародний день Землі. Скористайтеся нагодою поговорити з вихованцями про цінність природних ресурсів. Проведіть заходи, що формуватимуть в дітей екологічну свідомість
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.