Експертус Освіта оголошує оксамитовий сезон для передплатників! Скористайтеся можливістю заощадити кошти, передплативши професійних видань на II друге півріччя 2014 року.
Скористайтеся спеціальною вересневою пропозицією: передплатіть 6 номерів улюбленого фахового видання на ІІ півріччя 2014 року за ціною 5-ти та заощадьте кошти.
Пропозиція дійсна до 30 вересня.
Ознайомитися докладніше з переліком видань для фахівців дошкільної та шкільної освіти, а також переглянути зміст кожного випуску та завантажити безоплатні презентаційні номери можна у розділі «Експертус Освіта» порталу освітян України «Педрада».
Оформити передплату можна онлайн, натиснувши кнопку «Передплатити» біля обраного Вами видання. Також оформити замовлення можна за номером телефону 0 (44) 586-56-06 або звернувшись за електронною адресою peredplata@Експертус.com.ua.
Додатково пропонуємо долучитися до перегляду наших ВЕБІНАРІВ за участю провідних фахівців освітньої галузі.
Ви можете брати участь у наших ВЕБІНАРАХ у режимі онлайн або в будь-який зручний для Вас час переглядати їхні записи. Дивіться розклад майбутніх вебінарів та відеозаписи тих, що вже відбулися, у розділі «Вебінари».
Успіхів вам, шановні колеги!
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?