Літо з Експертус: Освіта триває!

Експертус Освіта оголошує оксамитовий сезон для передплатників! Скористайтеся можливістю заощадити кошти, передплативши професійних видань на II друге півріччя 2014 року.

Скористайтеся спеціальною вересневою пропозицією: передплатіть 6 номерів улюбленого фахового видання на ІІ півріччя 2014 року за ціною 5-ти та заощадьте кошти.

Пропозиція дійсна до 30 вересня.

Ознайомитися докладніше з переліком видань для фахівців дошкільної та шкільної освіти, а також переглянути зміст кожного випуску та завантажити безоплатні презентаційні номери можна у розділі «Експертус Освіта» порталу освітян України «Педрада».

Оформити передплату можна онлайн, натиснувши кнопку «Передплатити» біля обраного Вами видання.  Також оформити замовлення можна за номером телефону 0 (44) 586-56-06 або звернувшись за електронною адресою peredplata@Експертус.com.ua.

Додатково пропонуємо долучитися до перегляду наших ВЕБІНАРІВ за участю провідних фахівців освітньої галузі.

Ви можете брати участь у наших ВЕБІНАРАХ у режимі онлайн або в будь-який зручний для Вас час переглядати їхні записи. Дивіться розклад майбутніх вебінарів та відеозаписи тих, що вже відбулися, у розділі «Вебінари».

Успіхів вам, шановні колеги!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230329

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4305

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14824

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді