Три українські дитячі книжки визнано одними з найкращих у світі

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Три українські дитячі книжки потрапили до міжнародного каталогу «The White Ravens» («Білі круки»), який є переліком найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу.

До одного з найпрестижніших світових каталогів дитячих книг «The White Ravens» («Білі круки») потрапили українські дитячі книжки — «Хто зробить сніг» Тараса Прохаська та Мар’яни Прохасько, «Із життя хитрих слів» Романа Скиби в ілюструванні Тетяни Денисенко та «Лісова пісня» Лесі Українки в оформленні Поліни Дорошенко.

Міжнародний каталог «Білі круки» — це перелік 250 найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу, який виходить щорічно з 1996 року. Фахівці обирають найкращі з книжок, що надходять з усього світу до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки (International Youth Library, IYL) в Мюнхені. 250 найкращих книжок зі всього світу, що ввійшли до каталогу «Білі круки», можна побачити на щорічній Дитячій книжковій виставці в Болоньї (Bologna Children’s Book Fair). Основними критеріями оцінки книжок є літературний стиль і дизайн, універсальність теми, новаторські художні рішення.

Каталог «Білі круки» вважають одним із ключових орієнтирів у світі дитячої та підліткової літератури, який визначає світові тенденції для критиків, видавців, продавців книги.

Раніше до «Білих круків» уже потрапляли книжки в ілюструванні Володимира Голозубова, Костя Лавра, Владислава Єрка, Сергія Савченка, поетична збірка Василя Голобородька «Віршів повна рукавичка» з ілюстраціями художниці Інги Леві, «Казка про Старого Лева» Мар’яни Савки з ілюстраціями Володимира Штанка, народні казки «Рукавичка» і «Ріпка» в оригінальному оформленні творчої майстерні «Аґрафка», а також «Вісім днів із життя Бурундука» Івана Андрусяка з малюнками Ганни Осадко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54507

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді