Передплатники видань Експертус отримали безоплатний доступ до системи «Експертус»

Разом з вересневими числами журналів передплатники Експертус отримали можливість безоплатно користуватися системами «Експертус Дошкільний заклад» та «Експертус Школа». Корисний подарунок зможуть отримати і ті освітяни, які не встигли передплатити видання Експертус заздалегідь.

Передплатникам Цифрового видавництва Експертус давно відомо, що передплачуючи видання, вони отримають не лише якісні фахові видання, а й численні подарунки — спецвипуски, інформаційні бюлетені, тематичні CD, картотеки.

Цього разу для передплатників ІІ півріччя 2014 року тематичний напрям «Експертус Освіта» підготував подарунок особливий та цінний.

Так, разом з вересневими числами журналів «Практика управління дошкільним закладом» та «Вихователь-методист дошкільного закладу» кожен передплатник отримав персональний БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до експертно-правової системи  «Експертус Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт».

Відповідний подарунок отримали і передплатники журналів «Практика управління закладом освіти» та «Заступник директора школи» — вони зможуть користуватися системою «Експертус Школа».

Для передплатників, які отримали подарунок, будуть відкритими:

-      нормативно-правова база завжди в актуальному стані

-      актуальні освітні новини

-      експертні матеріали рубрики «Атестація педагогічних працівників»

-      сервіс «Експертус Календар»

Термін дії доступу: до 31 грудня 2014 року.

Якщо освітяни не встигли з певних причин передплатити зазначені видання заздалегідь і не отримали свій подарунок, то спеціально для таких випадків у редакції діє сервіс ретропередплати. Він дає змогу оформити передплату на ІІ півріччя на обране видання та отримати не лише випуски видання, що вже вийшли друком у червні-вересні цього року, а і корисний подарунок.

Оформити передплату можна за номером 0 (44) 586-56-06 або онлайн

Видавництво запевняє, що БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до системи «Експертус Дошкільний заклад» або «Експертус Школа» отримають усі передплатники ІІ півріччя журналів «Практика управління дошкільним закладом», «Практика управління закладом освіти», «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Заступник директора школи».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді