Нагороджено переможців огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання

Освітянський Спорткомітет вручив грамоти переможцям огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти.

Напередодні Всеукраїнського дня дошкілля Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України оголосив підсумки огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти. Таким чином, з цієї урочистої нагоди освітянським Спорткомітетом вручені грамоти найкращим.

Зі словами вітання до учасників заходу звернувся перший заступник голови Комітету з фізичної культури та спорту МОН України Володимир Авраменко: «У цей день колектив Комітету з фізичного виховання та спорту вклоняється та вітає наших вихователів і педагогів, які щодня виховують та навчають наших діток! Це дуже цікавий, але дуже тяжкий труд. Діти — наше майбутнє, майбутнє нашої сильної та міцної держави. Саме у дошкільних закладах формується характер, фізичний та психологічний стан малечі. Тому розвиток і стан як і самого дошкільного закладу, так і колективу відіграє значну роль у рівні освіченості і розвинення наших дітлахів. Таким чином, сьогодні з превеликим задоволенням хочу вручити почесні грамоти та знакові подарунки представникам закладів, які перемогли у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання».

Після теплого вітання Володимир Андрійович вручив переможцям конкурсу грамоти, а також призи, які були надані асоціацією «Спортивної індустрії України».

Всього на Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання було представлено 47 робіт від дошкільних навчальних закладів України.

Список переможців ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах за 2013-2014 навчальний рік:

Кращі міські дошкільні навчальні заклади:

І місце — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Капітошка» м. Буча Київської області. Керівник дошкільного навчального закладу — Ященко Алла Володимирівна; інструктор з фізичного виховання — Рожик Юлія Валентинівна.

ІІ місце — дошкільний навчальний заклад № 9 «Барвистий віночок» м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Керівник дошкільного навчального закладу — Стасюк Оксана Станіславівна; інструктор з фізичного виховання — Терефера Лілія Михайлівна.

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад № 41 «Центр розвитку дитини» м. Чернівці. Керівник дошкільного навчального закладу — Колесник Лариса Анатоліївна; інструктори з фізичного виховання — Кушнірюк Любов Михайлівна, Яценко Катерина Вікторівна.

Кращі сільські дошкільні навчальні заклади:

І місце — дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Берізка» с. Великі Бубни Роменського району, Сумської області. Керівник дошкільного навчального закладу — Корнух Тетяна Миколаївна; інструктор з фізичного виховання — Кандиба Олександр Анатолійович.

ІІ місце — дошкільний навчальний заклад «Колосок» с. Засулля Лубенського району Полтавської області. Керівник дошкільного навчального закладу — Погребняк Любов Григорівна; інструктор-методист з фізичного виховання — Кілочик Наталія Валентинівна.

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад загального типу «Сонячний теремок» смт. Озерне Житомирського району Житомирської області. Керівник дошкільного навчального закладу — Соколовська Ірина Броніславівна; інструктори з фізичного виховання (вихователь) — Щукіна Тетяна Анатоліївна, Ткачук Наталія Вікторівна.

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Золотий півник» с. Ленінка Березанського району Миколаївської області. Керівник дошкільного навчального закладу — Антощенко Надія Володимирівна; інструктор з фізичного виховання — Радіонова Олена Ананіївна.

Кращі дошкільні навчальні заклади компенсуючого типу:

І місце — дошкільний навчальний заклад № 205 компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату м. Києва. Керівник дошкільного навчального закладу — Герасимчук Ніна Іванівна; інструктори з фізичного виховання — Зброжек Олена Леонідівна, Шиян Вікторія Іванівна, Ратник Анжела Володимирівна, Кравченко Володимир Леонідович.

ІІ місце — спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 20 «Посмішка» м. Суми. Керівник дошкільного навчального закладу — Дремлюга Валентина Луківна; інструктори з фізичного виховання — Стегній Яна Олексіївна, Темрякова Вікторія Миколаївна.

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад ясла-садок компенсуючого типу (санаторний для ослаблених та частохворіючих) № 43 м. Рівне. Керівник дошкільного навчального закладу — Мамчук Євгенія Василівна; інструктор з фізичного виховання — Мельник Людмила Василівна.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42125

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20299

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді