Сучасна дитина та бібліотека: перспективи та проблеми розвитку відносин

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

З 7 по 10 жовтня у Національній бібліотеці України для дітей проходитиме Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей «Сучасна дитина та бібліотека: перспективи та проблеми розвитку відносин».

У Національній бібліотеці України для дітей сьогодні розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей «Сучасна дитина та бібліотека: перспективи та проблеми розвитку відносин», яка триватиме до 10 жовтня.

Почесними гостями заходу стали Радник Президента України, голова фонду «Рідна країна» Микола Томенко та голова ГО «Муніципальна ліга Києва», експерт з місцевого самоврядування Олександр Федоренко.

«Сьогодні, як ніколи за часів незалежності нашої держави, ми відчуваємо потребу у високоінтелектуальних й високоморальних поколіннях українців, які захищатимуть та розбудовуватимуть країну. Ваша праця та ваші зусилля є основою для розвитку таких українців», — зазначив Микола Томенко. Він наголосив, що робитиме усе можливе для підтримки й розвитку бібліотечної галузі та пообіцяв учасникам конференції підтримку їх законодавчих ініціатив.

В свою чергу Олександр Федоренко подякував присутнім за їх професіоналізм, вбачаючи саме в ньому майбутнє українських бібліотек та їх важливий вплив на формування національної свідомості.

У межах конференції обговорили питання правового забезпечення діяльності бібліотек, напрями державної бібліотечної політики в Україні, тенденції розвитку бібліотек тощо.

До всіх обласних бібліотек гості передали примірники фотоальбому репродукцій Т. Шевченка, Шевченківського щоденника та дитячу літературу видавництва «Веселка».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275516

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22086

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264524

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1982

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді