Ви вихователь-методист? Перегляньте фаховий журнал та КОЗА-ДИСК

Ознайомтеся з фаховими виданнями для вихователя-методиста — журналом «Вихователь-методист дошкільного закладу» та КОЗА-ДИСКом «Шаблони і розробки для вихователя-методиста». А також БЕЗОПЛАТНО отримайте презентаційний номер журналу.

Щодня вихователю-методисту доводиться самостійно вирішувати безліч питань з організації освітньої роботи у ДНЗ. Опорою у роботі як досвідченого фахівця, так і методиста-початківця стануть щомісячний журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» та КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для вихователя-методиста».

Над спеціалізованими виданнями для вихователів-методистів спільно з напрямом «Експертус Освіта» працюють провідні вітчизняні науковці, досвідчені практики та експерти.

Перш ніж оформити замовлення, Ви можете БЕЗОПЛАТНО ЗАМОВИТИ журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» №01/2014. Для цього на сторінці журналу натисніть на кнопку «Замовити презентаційний номер».

У цьому числі журналу подані публікації про мистецтво любити дітей і безумовно приймати їх, опубліковані сценарії свят та розваг, а також креативні ідеї щодо створення театральних ляльок.

Надійним помічником у роботі з документами стане КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для вихователя-методиста». Кожен тематичний CD містить шаблони та розробки планів, карток, анкет, сценаріїв, конспектів тощо. Також на диску: огляд нормативно-правової бази, покрокові алгоритми, автоматичні розрахункові таблиці та графіки.

Бажаєте дізнатися про видання більше? ДИВІТЬСЯ ВІДЕОІНСТРУКЦІЮ, що детально ознайомить Вас з випуском за темою «Вивчення діяльності педагогів».

У 2015 році передплатники отримають КОЗА-ДИСКи:

  • Адаптація дітей до дошкільного закладу
  • Робота з молодими спеціалістами
  • Гурткова робота
  • Дослідно-експериментальна діяльність

До вподоби видання для вихователя-методиста?

Моментальну передплату Ви можете оформити онлайн, за номером 0 (44) 586-56-06 або надіславши електронний лист на адресу peredplata@Експертус.com.ua

Також Ви можете замовити видання в найближчому відділенні «Укрпошти» за передплатними індексами:

Подбайте вже сьогодні про професійну підтримку на наступний рік

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62008

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді