Щодо виплати зарплат педагогічним працівникам

Днями Сергій Квіт під час круглого столу пояснив, що уряд не мав можливості підняти рівень оплати праці вчителям, адже цього року двічі було проведено секвестр Держбюджету з метою збільшити фінансування української армії і потреб АТО.

Сергій Квіт спростував інформацію про те, що вчителям зменшили зарплату. Міністр зауважив, що зараз влада заморозила зарплату, але не зменшила.

«У цьому році через війну уряд двічі робив секвестр бюджету для того, щоб зміцнити армію. Тому у цьому році не було можливості збільшити зарплату, але ми її не зменшили, ми її заморозили», — розповів міністр.

У рамках бюджетного секвестру влада змінила лише розмір надбавки педагогічним працвинкам — «20%-на доплата за престижність праці вчителям становитиме не 20%, а до 20%».

«За підсумками року ми бачимо, що проблеми з виплатою цієї доплати виникли лише в одній області. Це Тернопільська область, де у 5-6 районах вчителям не було зроблено цю доплату. Тому ми чекаємо від тернопільської влади документів, які необхідні, щоб закрити це питання», — додав Квіт.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді