Найчарівніша перлина — наша рідна Україна

Урочисте дійство «Найчарівніша перлина — наша рідна Україна», просякнуте любов’ю до рідного краю, відбулося у дошкільному закладі № 518 Подільського району.

У дошкільному закладі № 518 Подільського району 13 листопада 2014 року відбулося урочисте дійство «Найчарівніша перлина — наша рідна Україна». На свято завітали поважні гості: директори та музичні керівники дошкільних закладів, директори шкіл району, головний редактор журналів «Вихователь-методист дошкільного закладу» й «Методична скарбничка вихователя», викладачі та студенти
КМПУ ім. Б.Грінченка.

Мета святкового дійства — засобами художньої літератури, музики, театралізованої діяльності, народної пісні, образного слова виховувати у дітей любов до рідного краю, його історичних місць; почуття приналежності до свого народу, його духовної і матеріальної культури, яку слід оберігати, збагачувати.

У святі брали участь як діти старшого дошкільного віку, так і наймолодші вихованці дошкільного закладу. У виконанні педагогів задушевно прозвучала пісня «Моя Україна», а діти майстерно виконали таночки «Розкажи про Україну» та «Сонячний віночок». Із захопленням присутні переглядали виставу театру рук «Яблуко», під час якої педагоги разом з вихованцями презентували гостям низку українських народних пісень, а також слухали композицію «Віночок народних пісень» у виконанні дитячого оркестру. В руках маленьких артистів гармонійно звучали різні музичні інструменти: металофони, музичні трикутники, тамбурини, маракаси, ложки, бубонці, пан флейти, кастаньєти та інші. У дуеті з музичним керівником Ланою Олександрівною Колосюк вихованець старшої групи Михайлик Зубков виконав на фортепіано композицію «Колискова Україні». А виступ вихованки середньої групи Єви Кузіної, яка декламувала вірш «Я навіки українка», не залишив байдужим жодного з присутніх у залі.

Усе святкове дійство супроводжувалось авторськими віршами директора дошкільного закладу Тетяни Миколаївни Шевченко та практичного психолога Галини Віталіївни Яковчук.

Закінчилось свято танцювальною композицією «Україна — це я, Україна — це ми!». Під вокальний супровід педагогів кожна вікова категорія учасників по черзі виходила на фінальну сцену зі своїм хореографічним фрагментом.

Педагогічний колектив вітали гості і батьки вихованців. Наталія Володимирівна Савінова, головний редактор журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу», відзначила високий професіоналізм педагогів дошкільного закладу та вручила директору Тетяні Миколаївні Шевченко диплом за одну з кращих робіт конкурсу «Методичний аспект організації дослідно-експериментальної діяльності педагогів», започаткованого редакцією журналу, і подарунок — навчально-методичний посібник «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Незабутні враження залишилися як у гостей, так і в  учасників святкового дійства. А головне — такі заходи змалечку навчають маленьких громадян любити свою рідну Україну, пишатися тим, що вони — українці.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230644

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді