Прийнято рішення про реорганізацію Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

Відтепер розробкою навчальних планів, програм та підручників відповідно до оновлених державних стандартів займатиметься Інститут модернізації змісту освіти.

На базі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти буде створено дві нові фахові установи: Інститут модернізації змісту освіти та Інститут освітньої аналітики. Про це стало відомо на засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 26 листопада.

Відтепер розробкою навчальних планів, програм та підручників відповідно до оновлених державних стандартів займатиметься Інститут модернізації змісту освіти. А Інститут освітньої аналітики забезпечить якісний збір, аналіз та узагальнення конче необхідної статистичної інформації, на основі якої можуть бути прийняті концептуально нові якісні рішення стосовно реформування сфери освіти.

Міністерство освіти і науки України обіцяє забезпечити максимальну прозорість роботи новостворених установ. Штат нових інституцій буде формуватися на засадах відкритості та прозорості конкурсних процедур з метою призначення дійсно фахових та кваліфікованих працівників.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді