Екстернатна форма навчання

Зустрічайте грудневий номер фахового журналу «Практика управління закладом освіти», на сторінках якого опубліковано корисні матеріали на тему «Екстернатна форма навчання», зокрема витяги з нормативно-правових документів, пам’ятки та рекомендації.

У рубриці «Важливі справи» цього разу зібрано публікації про екстернатну форму навчання: витяги з нормативних актів, рекомендації. А також — орієнтовний перелік наказів з кадрових питань про встановлення надбавок. 

Зазвичай узимку через погодні умови зростає ризик травмування, нещасних випадків, зокрема й під час навчально-виховного процесу. Наш експерт роз’яснив порядок розслідування нещасних випадків, що трапилися з працівниками навчального закладу, та подав приклади оформлення документів розслідування.

Правильно вести ділову документацію — складно, але з нашою допомогою — простіше. Ознайомтеся з нюансами оформлення заяви про прийняття на роботу в рубриці «Підвищуємо майстерність».

У рубриці «Організовуємо роботу з кадрами» роз’яснено, чи можуть державні службовці займатися викладацькою роботою.

Як завжди, ми прагнемо вчасно зреагувати на всі ваші запитання та оперативно підготувати на них відповіді. Так, у рубриці «Запитання — відповідь» розглянуто питання щодо підтвердження достовірності диплома про освіту, проведення тендера на закупівлю природного газу, права державного службовця на пенсію, прийняття на роботу педагога, який перебуває у родинних стосунках з учнем, що потребує індивідуального навчання.

Детальніше про все це — на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти» № 12/2014.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1042

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді