Передплатникам «на десерт» — Експертус за півціни

Експертус Освіта пропонує всім передплатникам журналів, КОЗА-ДИСКів та комплектів ЗНИЖКУ 50% на придбання доступу до систем «Експертус». Як отримати свою знижку — читайте в нашій публікації.

До нового 2015 року залишилось трошки — треба щось вирішувати… Де і з ким святкувати? Які подарунки придбати? Урешті-решт, яким має бути новорічний стіл?

Тематичний напрям «Експертус Освіта» пропонує всім передплатникам особливе меню. Але не чекайте від редакторів «тазик олів’є». У них —  «страви для гурманів».

Віртуози Експертус Освіта старанно і з любов’ю приготують дуже корисні в роботі журнали та КОЗА-ДИСКи, а потім об’єднають їх у чудові комплекти видань «Зразковий дошкільний заклад» та «Зразкова школа».

Як  спробувати?

БЕЗОПЛАТНО замовити презентаційні номери фахових журналів можна на порталі освітян України «Педрада» у розділі «Експертус Освіта».

Ті, хто бажають смакувати професійні видання для спеціалістів освіти і надалі — можуть обрати й передплатити будь-яке з них. 

І найголовніше! Усі передплатники журналів тематичного напряму «Експертус Освіта» на I півріччя та весь 2015 рік отримають шикарний ДЕСЕРТ — знижку 50% на придбання доступу до експертно-правових систем «Експертус Дошкільний заклад» та «Еxpertus: Школа». При цьому можна заощадити до 1560 гривень!

Пропозиція діє з 21 листопада по 31 грудня 2014 року.

Скласти своє професійне меню можна у редакції:

*       за телефонами 0 44 586 56 06 та 0 800 212 012 (callback)

*       листом на електронну адресу peredplata@Експертус.com.ua

*       онлайн на порталі освітян України «Педрада»

Успішної підготовки до нового 2015 року!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4291

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді