Педагоги Криму подарували передплату видань Експертус Освіта тернопільському ДНЗ

Через нові умови життя й роботи кримські освітяни змушені відмовитися від уже передплачених видань Експертус Освіта. Тож на прохання завідувача одного із сімферопольських ДНЗ передплата комплекту «Зразковий дошкільний заклад» та доступ до «Експертус Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт» були презентовані тернопільському ДНЗ № 34 для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту.

Тисячі фахівців навчальних закладів на теренах усієї України читають і люблять виданнями тематичного напряму «Експертус Освіта».

Проте склалося так, що передплатники із Криму тепер змушені пристосовуватися до нових умов роботи та відмовитися від передплати українських професійних видань.

Завідувач дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садка № 58 «Сонечко» м. Сімферополя Лариса Жарко завчасно подбала про передплату комплекту «Зразковий дошкільний заклад» на вересень-грудень 2014 року для себе та своїх колег. Разом із вересневими числами журналів «Практика управління дошкільним закладом» та «Вихователь-методист дошкільного закладу» завідувач мала отримати чудовий подарунок — персональний доступ до експертно-правової системи  «Експертус Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт».

Але нині 6 журналів, 2 КОЗА-ДИСКи та експертно-правова система «Експертус Дошкільний заклад» просто не відповідають новим умовам роботи сімферопольського дитячого садка. Тож його колектив разом із тематичним напрямом «Експертус Освіта» одностайно вирішили подарувати передплату фахових продуктів тернопільському ДНЗ № 34 компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту на знак підтримки дошкільної освіти Тернопільщини.

У цей ДНЗ уже надійшла частина видань із комплекту «Зразковий дошкільний заклад», до кінця цього року педагоги отримають решту журналів та КОЗА-ДИСКів.

Завідувач тернопільського ДНЗ Віра Дячук щиро вдячна за такий щедрий вчинок: «Це дійсно цінний подарунок, котрий я та всі мої колеги майже щодня використовуємо в роботі. Швидше за все оформимо передплату цих видань і на 2015 рік».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді