Дотримання режиму харчування в дітей — запорука здоров’я

Дотримання режиму харчування в дітей допоможе запобігти виникненню діабету, хвороб серця, інсульту, а також ожиріння.

Фахівці університету Східної Фінляндії провели дослідження і виявили, що у дітей, які їдять багато солодкого і пропускають сніданок, обід або вечерю, високий ризик виникнення діабету, хвороб серця та інсульту.

У дослідженні взяли участь 512 хлопчиків і дівчаток від шести до восьми років. Результати дослідження засвідчили, що вживання солодких напоїв, червоного м’яса, маргарину, відмова від рослинної олії значно підвищують кардіометаболічний ризик. Це впливає на вірогідність виникнення цукрового діабету, хвороб серця, інсульту. Як виявилося, більшість дітей пропускали один з прийомів їжі та рідко вживали овочі, фрукти, ягоди. Основним джерелом енергії і сахарози для них були снеки.

Учені констатують той факт, що добровольці вживали забагато насичених жирів, сахарози і солі. При цьому вони страждали від дефіциту вітаміну D, заліза та клітковини.

Також вчені встановили, що діти, які пропускали основні прийоми їжі і їли багато білкових продуктів, частіше мали зайву вагу.

Під час організації харчування дітей у дошкільному навчальному закладі Вам стане у пригоді Методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230647

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді