Програма «Go Global» залучає навчальні заклади до створення літніх мовних таборів

Сьогодні, 17 лютого, розпочинається прийом заявок на участь у програмі «GoGlobal camps», що полягає у створенні на базі навчальних закладів мовних таборів з поглибленним вивченням англійської мови

Громадська організація «GoGlobal» спільно з МОН України реалізують програму «GoGlobal camps», що полягає у створенні на базі навчальних закладів мовних таборів з поглибленним вивченням англійської мови.

Прийом заявок від шкіл на участь у програмі розпочинається сьогодні,  17 лютого. Подати заявку можна за посиланням.

За результатами мотиваційного конкурсу близько 150 шкіл-учасниць  отримають статус «GoGlobal camps».

Мета проекту: показати дітям, що вивчення мов — це легко і просто.

«Наразі доступ до сучасних та цікавих мовних таборів, через їх ексклюзивність та нішевість, має дуже вузьке коло дітей. Також не у всіх батьків є фінансова можливість відправити школярів за кордон в мовний табір. Тому було вирішено організувати такі табори в Україні та зробити їх доступними для багатьох»,  — розповідають  у Громадській організації GoGlobal.

У межах проекту буде створено створення у партнерстві з корпорацією Microsoft спеціалізований веб-ресурсу —  координаційний інформаційний центр. Там міститиметься уся необхідна методична інформація —навчальні програми, спеціалізовані роздаткові матеріали, сценарії, плани занять та медіатека з ліцензійними відеоматеріалами.

До роботи у таборах також буде залучено іноземних волонтерів — носіїв мови. Їх основним завданням стане надання допомоги вчителям у проведенні  різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних активностей.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45495

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91017

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді