Педагогіка розуміння як інструмент особистісного зростання

Тематичний напрям «Експертус Освіта» запрошує передплатників переглянути запис вебінару «Педагогіка розуміння як інструмент особистісного зростання», який відбувся 9 лютого 2016 року

Тематичний напрям «Експертус Освіта» запрошує передплатників переглянути запис вебінару «Педагогіка розуміння як інструмент особистісного зростання», який відбувся 9 лютого 2016 року.

Лектор: Наталія ГАВРИШ — доктор педагогічних наук.

У програмі вебінару:

  • термінологічне поле
  • психологічний аспект розуміння
  • техніки та технології педагогіки розуміння
  • моделі педагогічного спілкування та їх результативність: як розмовляти з дітьми так, щоб тебе почули; як навчитися чути дітей 

Переглянути запис вебінару можуть лише передплатники видавництва. Для цього знадобиться спеціальний код доступу, розміщений у січневих випусках журналів «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Методична скарбничка вихователя»,  «Музичний керівник», а також у газеті «Дошкілля.UA» № 2/2016.

Для перегляду запису перейдіть на сторінку вебінару та у відповідних полях введіть свої ПІБ, електронну адресу, номер телефону та код доступу до вебінару. Натисніть кнопку «Переглянути».

Усього у першому кварталі 2016 року передплатники мають змогу переглянути цілих три вебінари безоплатно. Тож стежте за новинами.

Важливо!

Для перегляду вебінару на вашому комп'ютері має бути встановлено Adobe Flash Player — універсальний безоплатний додаток, що дає змогу переглядати сторінки з динамічними елементами, аудіо- чи відеофрагментами. Ви можете завантажити такий додаток.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45498

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді