Неформальна та інформальна освіта педагогів

Життєво необхідною потребою кожної спрямованої на успіх особистості є самореалізація. Турбуючись про втілення ваших творчих задумів та професійне зростання, пропонуємо в лютневому числі журналу «Заступник директора школи» публікації про можливості неформальної та інформальної освіти для дорослих

Життєво необхідною потребою кожної спрямованої на успіх особистості є самореалізація. Турбуючись про втілення ваших творчих задумів та професійне зростання, пропонуємо в лютневому числі журналу «Заступник директора школи» публікації про можливості неформальної та інформальної освіти для дорослих. Зокрема, розповімо, які існують сучасні платформи дистанційного навчання. Також до вашої уваги — анкети для визначення готовності педагогів до неформального навчання.

У лютневому числі наші досвідчені експерти роз’яснять, чи змінилася процедура атестації у зв’язку з прийняттям нових нормативних документів, як скласти характеристику педагога, що атестується, та які права він має на завершальному етапі атестації. Психолог-консультант порадить, як успішно представити свої здобутки перед атестаційною комісією, запобігти стресовим ситуаціям тощо.

2016 рік проголошено роком англійської мови. Тож радимо педагогам провести у своєму навчальному закладі Шевченківські дні в новому форматі. Для цього подаємо оригінальний сценарій шанованого свята англійською мовою. Адже формувати у представників зарубіжних країн позитивне ставлення до історичних та культурних цінностей, прищепити їм повагу до творчості українського генія та пропагувати її у світовій спільноті ми зможемо, якщо доноситимемо перлини української літератури їхньою рідною мовою.

Сподіваємося, що чудовою новиною для вас стане оголошений конкурс — «Інновації в неформальній освіті», переможці якого отримають призи. Звертаємо вашу увагу, що триватиме він з 1 березня по 15 червня. Тож не зволікайте надсилати свої творчі роботи!

Віримо, що наше професійне видання стане вашим путівником до професійного самовдосконалення й наукового зростання!

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 02/2016.

Нехай щастить!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230652

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді