Життєво необхідною потребою кожної спрямованої на успіх особистості є самореалізація. Турбуючись про втілення ваших творчих задумів та професійне зростання, пропонуємо в лютневому числі журналу «Заступник директора школи» публікації про можливості неформальної та інформальної освіти для дорослих. Зокрема, розповімо, які існують сучасні платформи дистанційного навчання. Також до вашої уваги — анкети для визначення готовності педагогів до неформального навчання.
У лютневому числі наші досвідчені експерти роз’яснять, чи змінилася процедура атестації у зв’язку з прийняттям нових нормативних документів, як скласти характеристику педагога, що атестується, та які права він має на завершальному етапі атестації. Психолог-консультант порадить, як успішно представити свої здобутки перед атестаційною комісією, запобігти стресовим ситуаціям тощо.
2016 рік проголошено роком англійської мови. Тож радимо педагогам провести у своєму навчальному закладі Шевченківські дні в новому форматі. Для цього подаємо оригінальний сценарій шанованого свята англійською мовою. Адже формувати у представників зарубіжних країн позитивне ставлення до історичних та культурних цінностей, прищепити їм повагу до творчості українського генія та пропагувати її у світовій спільноті ми зможемо, якщо доноситимемо перлини української літератури їхньою рідною мовою.
Сподіваємося, що чудовою новиною для вас стане оголошений конкурс — «Інновації в неформальній освіті», переможці якого отримають призи. Звертаємо вашу увагу, що триватиме він з 1 березня по 15 червня. Тож не зволікайте надсилати свої творчі роботи!
Віримо, що наше професійне видання стане вашим путівником до професійного самовдосконалення й наукового зростання!
Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 02/2016.
Нехай щастить!