Вебінар: допомога дітям, які зазнали психологічних травм

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

20 лютого 2015 року тематичний напрям «Експертус Освіта» проводить БЕЗОПЛАТНИЙ вебінар на тему «Надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події».

20 лютого 2015 року тематичний напрям «Експертус Освіта» проводить БЕЗОПЛАТНИЙ вебінар на тему «Надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події».

На жаль, ця тема сьогодні продовжує набувати актуальності. Українським дітям доводиться переживати жахливі події, від яких ми не завжди можемо їх уберегти. Але ми в змозі допомогти їм впоратися з психологічними наслідками цих подій.

Вебінар буде корисно переглянути кожній людині, яка працює з дітьми, які пережили кризові події, чи сама зазнала психологічних травм.

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ

Лектором вебінару виступить Галина КАТОЛИК, завідувач кафедри психології Українського католицького університету, голова Українського інституту дитячої та юнацької психотерапії та психологічного консультування, керівник секції дитячої та юнацької психотерапії Української спілки психотерапевтів, доцент, канд. психол. наук.

У програмі:

  • особливості переживання психотравмуючих подій дітьми різного віку
  • як розпізнати переживання «гострої травми» та постстресовий розлад
  • особливості та правила в роботі практичного психолога, застереження щодо надання психологічної допомоги дітям
  • відповіді на запитання учасників вебінару

Відеозапис вебінару «Надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події» ми опублікуємо не пізніше 5 робочих днів після його проведення.

Переглянути відео ви зможете в будь-який зручний час на порталі освітян України «Педрада» в розділі «Вебінари».

Виникають додаткові запитання? Пишіть нам на форумі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3366

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54520

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24844

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59868

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді