Безкоштовне харчування для учнів молодших класів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на канал Messenger — Експертус Освіта! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Учні молодших класів столичних шкіл з 4 лютого харчуються безкоштовно.

Прес-служба КМДА повідомляє про те, що Віталій Кличко, мер Києва, підписав розпорядження, відповідно до якого учні молодших класів м. Києва будуть забезпечені безкоштовним харчуванням.

Як повідомлялося раніше, безоплатні обіди також отримуватимуть учні 1–11-х класів пільгових категорій:

1)      діти-сироти;

2)      діти, позбавлені батьківського піклування;

3)      діти з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу;

4)      діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів).

З міського бюджету буде виділено 110 млн. грн. для забезпечення харчуванням учнів 1–4-х класів.

Наразі всі керівники районних управлінь освіти вже отримали доручення терміново розробити двотижневе меню.

 

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як політика «Освіта для життя» змінює українську школу

Упровадження комплексної політики МОН «Освіта для життя», яка є продовженням реформи НУШ, розпочалося у вересні 2025 року. Які зміни вже відбулися у школах, а які очікуються до 2030 року? Яку користь вчителям дають інструменти цифрової платформи «Освіта для життя»? Про все це — далі у статті
120

Що треба знати про накази з адміністративно-господарських питань

Робота з наказами має здійснюватися за певними законами, дотримання яких — запорука юридичної сили та достовірності цих документів, а відтак й успішної діяльності закладу. Розглянемо, які накази відносять до наказів з адміністративно-господарських питань та як розрізняти ці накази та накази з основної діяльності
75708

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді