Професія педагога вимагає постійної роботи над собою. Тому освітяни завжди удосконалюють свої знання та навички, беручи участь у інноваційних освітніх проектах.
5 лютого 2015 року в межах науково-педагогічного проекту «Академія інноваційного розвитку освіти» та Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «Експертус Освіта» Цифрового видавництва Експертус проведено майстер-класи і тренінги на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності».
Учасники Академії вдосконалили навички роботи з інформаційними освітніми порталами, експертно-правовими системами та автоматизованими шаблонами документів.
Катерина Алєксєєнко, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи», «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», та Артур Кубрак, редактор експертно-правових систем «Експертус Школа», «Експертус Дошкільний заклад» ознайомили присутніх з основними інструментами, функціями і сервісами електронних продуктів та систем і продемонстрували на практиці, як оптимізувати та полегшити роботу з документацією.
Що у Законі про загальну середню освіту. Пригадаємо у статті.
Стрес, занепокоєння, напади тривоги — відчуття, притаманні дітям так само, як і дорослим, і особливо, під час війни. Зняти психологічне напруження й змусити дітей розслабитися допоможуть дихальні вправи й рухливі ігри, зокрема такі, що містять вірші, пісні, лічилки.
Державна служба якості освіти розробила методичні рекомендації, щоб допомогти керівникам закладів сформувати систему забезпечення якості освіти
Стаття допоможе повернути працівників до закладу після дистанційної роботи, простою чи відпусток
Вихор запитань, що вирує у голові директора наприкінці навчального року, ми почули, структурували, а найголовніше — відповіли на них. Тепер не прокидатиметеся вночі через нерозв’язане питання із планом роботи, ненаписані довідки про стан роботи та вимоги до педагогів писати звіти про дистанційну роботу