Навчальним закладам надано дозвіл на попередню оплату товарів, робіт та послуг за рахунок бюджетних коштів у 2015 році

Навчальним закладам та бюджетним установам, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів надано дозвіл на попередню оплату товарів, робіт і послуг протягом 2015 року за рахунок бюджетних коштів.

Міністерство освіти і науки України надає дозвіл навчальним закладам та бюджетним установам, що належать до його сфери управління, розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів на попередню оплату товарів, робіт і послуг протягом 2015 року за рахунок бюджетних коштів. Про це йдеться у наказі «Щодо питання попередньої оплати товарів, робіт та послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2015 році» від 17.01.2015 № 27.

Відповідно до наказу, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів повинні:

  • спрямовувати бюджетні кошти на виконання договорів, умовами яких передбачена попередня оплата, в межах, установлених затвердженими кошторисами, планами асигнувань і помісячними планами використання бюджетних коштів;
  • забезпечувати облік фактичних та касових видатків бухгалтерськими службами у розрізі кодів економічної класифікації з дотриманням строків погашення попередньої оплати за кожним договором окремо.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198618

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6256

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді